Discount
Out Of Stock
Charger Li-Ion TOTAL TCLI12081 12 V / 1.5 Ah - For battery TBLI12151
TOTAL is a brand focused on top-quality, affordable tools, including the 12V Total TCLI12081 lithium-ion battery charger.
Voltage Charger 12 V / 1.5 Ah
All of TOTAL's efforts are aimed at creating the TOTAL brand as a whole and, in particular, the TCLI12081 12V lithium-ion charger to become a world-class tool specialist.
Paper box packing.
| Technical | |
| Power | 12 V |
| Type | Li-ion (Lithium-ion) |
| Features | Compatible with TOTAL - TBLI12151 - Battery |
| Structure | |
| Weight | 0,1 kg |
| Nutrition | |
| Battery type | Li-ion (Lithium-ion) |
| Battery capacity | 1.5 A * h |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery Charge Time | 2 hours |
| Battery charge | 220-240 V ~ 50/60 Hz |
| Set | |
| Packing | Carton box |
-1280x853.jpg)



