Discount
Out Of Stock
| Technical | |
| Power | 20V |
| Type | Cordless tile vibration machine |
| Engine type | Elecric |
| Structure | |
| Body material | Metal, Plastic |
| Nutrition | |
| Battery type | Li-ion |
| Battery capacity | 2 A * h - 4 A * h |
| Battery voltage | 20 V |
| Battery Charge Time | 1 hours |
| Set | |
| Packing | Packed by color box |
| In the set | Battery and charger sold separately |
-1280x853.jpg)



