Discount
-37 %
Li-ion combo set 2pcs TOTAL TOSLI23062
Lithium-ion drill - screwdriver (TIDLI20608)
- Brushless motor
- Voltage: 20 V
- Charging voltage: 220-240V~50/60Hz
- Maximum speed: 0-450/0-1900 rpm
- Maximum torque: 60 NM
- Chuck size: 2 - 13 mm
- Torque setting: 23+1+1
- Key less chuck
- Manual 2-speed gearbox
- 2 x 2.0Ah batteries
- 1 charger
Cordless hand mixer (KMMX006R)
- Wattage:90W
- Voltage:DC 11.1V
- Battery volume :2000 mAh
- 7-speed
- With speed control
- With individual eject button
- With flexible cord sleeve
- Charge volts:220-240V~50/60Hz
- Integrated work light
- LED battery power indicator
Set comes with:
- With 2pcs 2.0Ah battery pack (TFBLI20011)
- With 1pcs charger (TFCLI2001)
- With 50pcs accessories
- With 2pcs flexible cord sleeve
- With 2pcs beaters hooks
- With 1 pcs milk frother
- With self-stand design for storage convenience
- With storage function
- Packed by color box
| Technical | |
| Type | Li-ion combo kit |
| The maximum number of revolutions | Speed 1 0 - 450 rpm Speed 2 0 - 1900 rpm |
| The strength of the maximum torque | 60 Nm |
| Features | Torque settings 23+1+1 |
| Structure | |
| Type of Patron | Keyless chuck, Keyless metal chuck |
| Size of the patron | 2 - 13 mm |
| Nutrition | |
| Nutrition | From battery |
| Battery type | Li-ion |
| Battery capacity | 2 A * h |
| Battery voltage | 20 V |
| Battery Charge Time | 1 hours |
| Battery charge | 110-240 V ~ 50/60 Hz |
| Features | LED battery level indicator |
| Set | |
| Accumulator battery | 2 PC |
| Charger | 1 pc |
-1280x853.jpg)



